LED Maske Schulung

LED Maske Schulung

LED Maske Schulung

LED Lichttherapie

Die LED-Lichttherapie stimuliert die physiologische (biologische) Gewebelebensfähigkeit. LED Maske befreit Energie mit niedriger Intensität, die die Synthese von Fibroblasten stimuliert, wodurch es die Produktion von Kollagen steigert. Die Stimulation ist ohne Erzeugung von Wärme und schmerzlos. Die Anwendung ist kurz, es ist geeignet für alle Hauttypen, also ist es auch für empfindliche oder dunkele Haut nutzbar.

Rotlicht: Wellenlänge für 630mm können bleaching blass Ort, zarte haut und antiwrinkle, reparieren beschädigte Haut, glätten die Fältchen, schrumpfen poren, Hyperplasie von Kollagen.

Blaulicht: Wellenlänge für 415mm Blu-ray hat den Effekt schnelle hemmen Entzündung, in den Prozess der Bildung von gen, vor allem in propionsäure Bacillus und das blaue Licht in unter der Bedingung ohne Schäden an Haut, effizient zerstören die Bakterien, minimieren Akne, Entzündungen und in kurzer Zeitraum zu heilen gen deutlich reduziert.

Lila Licht: es ist rot und blau Dual- Band licht, es ist eine Kombination zwei Arten von photocherapy Wirkung, vor allem in der Behandlung von Akne und Akne marke hat besondere gute Wirkung und Reparatur Wirkung.

Gelbes Licht: hinzufügen enerty Hautzellen, fördern Drüse Funktion, unterstützen Verdauung, Behandlung von Hauterkrankungen, stärken das immunsystem Funktion

.Grünes Licht: Neutralisation, Balance und Sicherheit pruposes, lindern psychischen Stress und effektive dredge lymphatischen und Ödeme

Grün-blaues Licht: Grün blau können sequentielle verbessern Zell-Energie Aufnahme zhejiang, auf den Stoffwechsel haben eine gute Rolle bei der Förderung

Laserlicht: (weißes Licht: in die Haut eindringen tief, beschleunigt das lebende Gewebe von chen xin Stoffwechsel, zersetzen splash, verbessern das Aussehen von feinen Linien und schlaffe Haut.

Dauer: 1 Tag

Kosten : 350€  Zertifikat

500€ incl. Maske

 

 

 

LED IŞIK TEDAVİSİ

Değişik dalga boylarındaki ışık seçeneklerini kullanarak, hücrelerde ısı etkisi yaratmadan, cildin alt tabakalarına kadar nüfuz ederek, fotosentez etkisi gibi ışığı enerjiye dönüştüren ve hücreleri canlandırmaya yarayan bir sistemdir.

Kullanım Alanları

Estetik alanında özellikle 4 farklı dalga boyundaki ışık kullanılır.

Mavi ışık: Akneye eğilimli ciltlerde, cildin yağ üretimini dengeler ve antibakteriyel etki gösterir.

Yeşil Işık: Cildin alt tabakalarına kadar inerek lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Sarı Işık: Cildin kan ve lenf dolaşım sistemini düzenleyerek detoks etkisi yaratır ve cildin kızarık görüntüsünü gidermeye yardımcı olur.

Kırmızı Işık: Kollajen sentezinin uyarılmasını sağlayarak cildin sıkılığını artırır ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Lila Isik: Gözenekleri sikilastirir. Cildin dokusunu güclendirir

Beyaz Isik: Cildi rahatlatir, sakinlestirir, özellikle hassas ve iltihabli cildlerde kullanilmalidir

LED ışığı ile birlikte High Frekans ve Mikro akım uygulamaları da yapılarak daha etkin bir cilt tedavisi uygulanabilir.

Uygulama Süresi

Uygulamalar 20 dakika kadar sürer.

Uygulama Sayısı

Hafta da 2 kez yaklaşık 8-10 seans kadar uygulama yapılması gerekir.

Yan etkisi var mıdır?

Cinsiyet ayırımı yapmadan her cilt tipine uygulanabilen, zararlı ultraviyole veya infraruj (kızıl ötesi) içermeyen bu ışınlar, herhangi bir kızarıklık ve kaşıntı yaratmadığı için de yoğun iş temposu olan herkese öğle tatilinde bile uygulanabilecek ideal bir tedavi yöntemidir. Hassas ciltlere de güvenle uygulanabilir Cilt altındaki hücreleri uyararak aktif olmalarını, canlanmalarını sağladığı için ameliyat sonrası iyileşme süreci de olumlu etkilenmektedir. LED tedavisi ile birlikte, glikolik asit ya da salisilik asit içeren ürünlerle evde yapılan bakımların ve uzman doktorların yapmış olduğu kimyasal peelinglerin sonuçları daha başarılı olmaktadır.

LED ışığının zararı var mıdır?

Hayır. LED ışığı zararlı ultraviyole (UVA-UVB) veya İnfraruj (Kızıl ötesi ) ışınlarını içermez.

Kurs : 1 gün

Fiyat: 350 € Zertifika

500€ incl. LED Maske

Privacy Policy Settings